Yabancı sermayenin hakim olduğu sektörümüzde, firmamız %100 yerli sermaye ile yabancı rakiplerinin sunduğu ürün kalitesi ve hizmet faaliyetlerinin bir eşini  tam ve eksiksiz olarak yerine getirmektedir.


KARYA; Hammadde temininin yüksek kalite standartlarında olduğundan emin olmakta, özellikle kurumsal sosyal sorumluluk projesi  kapsamında doğaya dost hammaddeler seçmeye özen göstererek daha doğal ürünler geliştirmek için sürekli AR-GE yapmaktadır.


İnsan hayatına, doğaya saygılı politikalar gütmeyi, toplumun ve çalışanlarının maddi ve manevi değerlerini yükseltmeyi misyon edinen KARYA standart kalitedeki ürünlerinin hızlı servisi ile %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmaktadır.

Müşterilerimize, çalışanlarımıza topluma ve ülkemiz sınai kalkınmasına kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

Sunduğumuz her hizmette Türkiye'de ve sektörümüzde en iyi olmaya devam ederek, müşterilerimiz tarafından  örnek gösterilen şirket olmak.

2010 yılına kadar karşısına çıkan bütün fırsatları değerlendirerek ve büyüme hedeflerinden vazgeçmeyerek mevcut işlerle entegre yeni alanlara yönelerek kalite konseptimizi devam ettirmek.

Web Tasarım