Müşterilerimize, çalışanlarımıza topluma ve ülkemiz sınai kalkınmasına kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

Sunduğumuz her hizmette Türkiye'de ve sektörümüzde en iyi olmaya devam ederek, müşterilerimiz tarafından  örnek gösterilen şirket olmak.

2010 yılına kadar karşısına çıkan bütün fırsatları değerlendirerek ve büyüme hedeflerinden vazgeçmeyerek mevcut işlerle entegre yeni alanlara yönelerek kalite konseptimizi devam ettirmek.

BİOCİD 600  C        


MİKROBİYOLOJİK TEMİZLİK  KİMYASALI


  

YAPISI  


Okside edici olmayan, sıvı , geniş spektrumda  biyosit etkili antimikrobiyal bir formülasyondur.


KULLANIM ALANLARI


Büyük açık soğutma sistemlerinde ve benzeri su kitlelerinin ısı transfer yüzeylerinde mikroorganizma oluşumunu önlemek için kullanılır.


İŞLEVİ  


Soğutma sistemlerinin ısı transfer ve buharlaşma yüzeylerinde yosun, bakteri ve mantar gibi biyolojik oluşumları önler. Her türlü katyonik kışır, korozyon inhibitörü ile birlikte kullanılır. Yüzey aktivitesi düşük olup köpürmez. Biyofilm oluşumunu önler. Geniş pH skalasında etkilidir. Alkali soğutma suyu şartlandırma programlarında da aktif ve stabildir. Çok düşük konsantrasyonlarda etkili olması biyodegredable özelliği nedeniyle doğada derhal çözünür, çevreye zarar vermez.


DOZAJ VE UYGULAMA ŞEKLİ  


Bölge, iklim ve işletme özelliklerine bağlı olarak şok dozlama uygulaması yapılmaktadır. Etkin dozaj  miktarı ve uygulama programı firmamız teknik elemanlarınca belirlenir. Yazılı olarak bildirilir.


TEKNİK EMNİYET KURALLARI  


Göze ve cilde temas ettirilmemeli, ağız yolu ile vücuda alınmamalıdır. Kullanım esnasında lastik eldiven, koruyucu gözlük kullanılmalıdır. Temas  halinde akabinde doktora başvurulmalıdır.


AMBALAJ VE DEPOLAMA  


BİOCİD  600  C net 30 kg‘lık ambalajlarda bulunur. Önerilen depolama ömrü ağzı açılmamış ambalajlar için 2 yıldır.

Web Tasarım